AYDINCAN DİYALİZ MERKEZİ
0256 219 78 80
Faks: 0256 219 03 89
Zeybek Mahallesi İzmir Bulvarı No:233 AYDIN
Aydın / İzmir Bulvarı
aydincan@candiyaliz.net

Mesaj Gönder

Online Görüşme

Aydıncan Diyaliz Merkezi

Aydıncan Diyaliz Merkezi

Kliniğimiz 2008 yılında grubumuza katılarak adı AYDINCAN Diyaliz Merkezi olarak değişmiştir. 30+1 cihaz kapasitesiyle Aydın ili içinde en büyük diyaliz kliniklerinden biridir.

Merkezlerimizin Teknik Altyapısı

Su Sistemi : Diyaliz yeterliliği ve güvenirliliğinin sağlanmasında en önemli unsurlardan biri ; Reverse Osmos cihazı ile kaliteli saf su deionize su üretilmesi ve bunun kullanılmasıdır. Tüm merkezlerimizin su sistemi dünyada kalitesini tescillemiş Fresenius marka cihazlardan oluşmaktadır. Fresenius kalitesinde üretilen saf suyun belli periyodik zamanlarda Hıfzısıhha da yapılan bakteriyolojik ve kimyasal analizlerle Avrupa Farmakopedansında olduğu kontrolü yapılmakta ve tarafımızdan resmi kurumlara iletilmektedir.Yine su sistemimizin periodik teknik bakımları Fresenius tarafından yapılmaktadır. Su sistemlerimiz Reverse Osmos aktif karbon filtresi yumuşatıcı ön filtreler bakteri öldürücü Ultraviole tüpünden oluşmaktadır.

Hemodiyaliz Cihazları

Hemodiyaliz Cihazları: Merkezlerimizde Fresenius 4008 B ve 4008 S cihazları kullanılmaktadır. Bu cihazlar en son teknoloji ile üretilmiş olup kendini sürekli denetleyen bilgisayar donanımına sahiptir. Ayrıca cihazlarımızla her hastaya farklı programla tedavi yapabilme şansımız mevcuttur. 4008 S cihazlarımızda tedavi süresince uygulanan ve hastada seyreden profil değişikliklerini ekranından tekip edebilme olanağımız vardır. Tüm hemodiyaliz cihazlarımız Bibag denilen toz bikarbonat aperatına sahiptir. Yine hemodiyaliz cihazlarımız ayda en az bir kez Fresenius Teknik ekibi tarafından kontrol edilip bilgisayar desteğinde kalibrasyon hassas ayar ayarları yapılmaktadır.

Merkezlerimizde Kullanılan Malzemeler

Diyaliz merkezlerimizde Fresenius marka diyalizör ve malzemeler kullanılmaktadır. Misafirlerimizin tedavileri süresince evlerinde hissetmelerini sağlamanın yanında dört saat içerisinde zamanımızın getirdiği son teknoloji diyalizörler Fx Class -Fiber demeti geometrisi membran yapısı akış portu ve kaplama tasarımı tam olarak; performans hemodinami ve güvenli kullanım avantajları sağlamaktadır- ve bibag® -kontaminasyon riskini en aza indirirmikrobiyolojik üremeyi önler ve güvenli diyaliz tedavisi gerçekleştirme imkanı sağlar- kullanılarak en iyi tedavi kriterlerine ulaşılmaktadır.

Tıbbi Cihazlar

Merkezlerimizde ayrıca gerektiğinde kullanılmak üzere EKG cihazı Monitör Defiblatör Mobil oksijen sistemi Nebulizatör cihazları bulunmaktadır.ekstrüzyonla çekilmiş birinci kalite alüminyumdan imal edilen profillerden oluşmaktadır. Alüminyum profillerin tamamı doğal renkte eloksallı olarak çekilir. Arzu edildiği takdirde elektrostatik sistemde RAL katalogundan seçilecek muhtelif renklerde toz boya ile boyanabilmesi mümkündür.

Merkezlerimizin Konfor Altyapıları


1.Diyaliz Koltukları: Hastalarımız diyaliz esnasında evde diyaliz oluyorcasına kendini hasta hissetmeden oturdukları ve her türlü pozisyona getirebildikleri rahat koltuklar mevcuttur. Koltuk kılıfları her seans sonrası yıkanır ve temiz olan kullanılır.


2.Diyaliz Yataklarımız :
Bazı hastalarımız postural zorunluluktan dolayı yada isteği üzerine her türlü pozisyon verilen yataklarda diyaliz seansını geçirmektedirler.


3.Diyaliz Seans Salonlarımız : Salonlarımız yasal şartlara uygun geniş havalandırılabilir aktif bio polen filtreleri bulunan klimalarla ısıtılıp soğutulan sedatize edici renklerle boyanmış ve dekore edilmiştir. Diyaliz seans salonlarımızda ışıklandırma hemşire deskleri televizyonlar hastalarımızın seans süresince konforları ön planda düşünülerek hazırlanmış ve konuşlandırılmıştır.


4.Evden Servis Hizmetimiz : Her merkezimizin servis araç filosu olup hastalarımızı seans günlerinde belirtilen saatte evlerinden tek tek alınıp mümkün olan en kısa yoldan yolculuk güvenliğini ön planda tutarak merkezlerimize taşımaktayız. Yine aynı şekilde seans sonrası hastalarımız yeri geldiğinde refakatçılarla birlikte evlerine bırakılmaktadır.

Henüz bir içerik girilmemiştir

Diyaliz Merkezimiz

Lobi ve Diyaliz salonları

Bölgenin Güzellikleri

Video mevcut değil

No content available

Kein Inhalt

Aucun contenu

Haritada Yerimiz

Paylaş

Bu firma 1666 defa incelendi