ÖZEL ADA DİYALİZ MERKEZİ
+90 (538) 030 26 07
Faks : +90 (264) 279 56 59
Cumhuriyet mah. Annem sk. No:6 Adapazarı/SAKARYA
Sakarya / Adapazarı
info@adadiyalizmerkezi.com ; dylz54@hotmail.com

Mesaj Gönder

Online Görüşme

HAKKIMIZDA 

 Kurumsal amacımız 2006 yılından beri ülke ve il şartları içerisinde ihtiyacı yoğun olarak hissedilen hemodiyaliz merkezinin kurulmasına karar verirken kurucumuz eczacı Tayfun Taner Erol'un duyurduğu amaç, misyon ve değerlerin, günümüzde aynı temelde devam ettiği, vizyonun gelişen şartlara göre güncellenerek bugüne ulaştığı görülmektedir.

 Hala ilk hedefimiz hemodiyaliz tedavisi gereken son dönem kronik böbrek yetersizliği hastalarının ilimiz sınırları içerisinde tedavilerinin sağlanması için gerekli kapasiteyi sürekli sağlamak, hasta sağ kalım oranları, böbrek transplantasyon oranları en yüksek, referans merkezlerden biri olmayı sürdürmektir.

 Bir diğer amacımız ise kliniğimiz Sakarya'da mevki olarak ulaşım açısından çok kolay ve ulaşılabilir olmasına rağmen git gide artan hasta sayımız sayesinde daha büyük , bahçe içerisinde , geniş bir kliniğe geçmektir. Bu amacımızı 1 ile 2 yıl içerisinde gerçekleştirmek için gerekli araştırmaları yapmakta ve gerekli adımlarımızı atmaktayız.

VİZYON

 Hemodiyaliz gereksinimlerini, etik ilkelerden asla ödün vermeden hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, çağdaş tıp biliminin gerektirdiği makine, bilgi ve becerilerle donatılmış uzman kadromuz ile tüm kaynakları etkin kullanarak, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, bilimsel temele dayalı, güvenilir, güler yüzlü, yüksek kalite standartlarında Hemodiyaliz Hizmeti sunmaktır.

MİSYON

 Güveni, saygınlığı ve hasta mahremiyetini temel ilke edinmiş, bu doğrultuda tüm çalışanları ile takım olarak çalışan, kurumsal kimliği ile öne çıkan, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan, dünya standartlarında çağdaş Hemodiyaliz Hizmeti sunan bir kuruluş olmayı sürdürmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 Özel Ada Diyaliz Merkezi Kalite Politikası Merkezimize başvuran hastaların, Hemodiyaliz ihtiyaçlarını, konusunda uzman kadromuz tarafından en son teknolojiler kullanılarak, sürekli artan bir performansla en üst düzeyde ve zamanında karşılanması ve tüm sunulan hizmetlerin, yasal ve sağlık mevzuatı şartları doğrultusunda tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayıp hasta memnuniyetinin sağlanmasını taahhüt ederek, diğer sağlık kuruluşlarına örnek olabilecek şekilde verilmesi "T.T.E.SAĞLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. ÖZEL ADA DİYALİZ MERKEZİ"NİN KALİTE POLİTİKASI"dır.

Video mevcut değil

No content available

Kein Inhalt

Aucun contenu

Haritada Yerimiz

Paylaş

Bu firma 4388 defa incelendi